Предпринимателей на единой системе обещают меньше проверять
Кровельная компания Вектор-Профи : кровельные материалы в Одессе
 
Акция с 5-го апреля
Экономия началась!
Специальные цены на
утеплитель - от 24,20 грн!Предпринимателей на единой системе обещают меньше проверять

Люещают проверять предпринимателей только по жалобам в союз потребиетелей и санэпидем станции.

7 квітня 2012 набув чинності Закон N 4448-VI від 23.02.2012, яким обмежили державний нагляд фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, що працюють на єдиному податку.

– Зокрема, це стосується неплатників ПДВ, діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику, - каже адміністратор інформаційної Гарячої лінії з питань підприємництва Ігор Кухарчук. – Закон передбачає, що фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, що працюють на єдиному податку, позапланово перевірятимуть органи державного контролю лише якщо стосовно дотримання  норм санітарного законодавства, а також за скаргами споживачів, що надходять в органи захисту прав споживачів.

Щодо осіб, діяльність яких віднесена до середнього ступеня ризику, органи Пенсійного фонду України проводитимуть планові та позапланові перевірки.

Органам державного нагляду забороняється здійснювати інші заходи державного нагляду щодо вищевказаних осіб.| 20-04-2012
Ссылки по теме
© 2009-2017 Кровельная компания "Вектор-Профи". ТМ "Вектор-Профи" зарегистривана официально. Авторские права распространяются на все материалы сайта: Карта сайта

Rambler's Top100 View Vector Profi's profile on LinkedIn

Пользуясь сайтом www.vector-profi.com.ua, вы соглашаетесь на использование cookie-файлов с целью персонализации контента, аналитики и рекламы.

LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Chat Software